Гарантія та умови повернення/обміну

Гарантія

На товар, придбаний в інтернет-магазині kinderstep.net.ua, поширюється гарантія. Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" на дитяче взуття гарантійний термін становить 30 (тридцять) днів з моменту покупки. Гарантія поширюється тільки в разі правильного дотримання умов зберігання і експлуатації взуття.

Обмін товару

Якщо товар не підійшов за кольором, розміром або з інших причин, і при цьому не був використаний за призначенням, покупець може обміняти товар на протязі 14 днів, не рахуючи дня покупки (або дня отримання товару на відділенні компанії-перевізника). Якщо збережено товарний зовнішній вигляд (бірки, упаковка та інші характеристики) і товар не використовувався, то покупець може обміняти раніше придбаний товар. При цьому всі витрати за зворотну доставку товару при обміні оплачує покупець.

Повернення товару

Покупець має право придбати інший товар відповідної вартості (або ж проводиться перерахунок з доплатою з боку покупця або поверненням коштів з боку продавця) з представленого на сайті інтернет магазину kinderstep.net.ua , а також отримати гроші за повернений товар після його отримання та огляду продавцем. Повернення вартості товару проводиться на картковий рахунок ПриватБанку протягом 5 (п'яти) робочих днів. Додаткові витрати по оплаті банківських комісій і транспортування оплачує покупець.